Google+ Twitter Facebook

Porady Prawne Warszawa

---
Opisz swój problem i zadaj pytanie:
wymagane
wymagane

dodaj

  • Ela napisał(a): 25.11.2014, 13:48:09 Skorzystałam z usług prawnika po raz pierwszy i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona pełnym profesjonalizmem Pana Dariusza Kostyra, który zajął się moim problemem. Odpowiedź na zadane pytanie była bardzo wyczerpująca, poparta wieloma artykułami K.c., a przede wszystkim takim przedstawieniem sprawy, iż wszystko zrozumiałam.
  • Irena napisał(a): 15.06.2014, 19:48:04 Dziękuję bardzo za profesjonalną pomoc prawną w rozwiązaniu mojego problemu i bardzo się cieszę, że przypadkowo trafiłam na Państwa stronę. Z pewnością będę korzystała w przyszłości z usług serwisu, jeśli pojawi się jakiś problem, z którym nie będę mogła sobie poradzić (wykorzystując wszelkie poradniki). Wszystkim polecę usługi tego serwisu.
  • Grażyna napisał(a): 14.05.2014, 14:24:02 Witam, pragnę z tego miejsca serdecznie podziękować Panu Darkowi za pełen profesjonalizm, ludzkie podejście i zrozumienie oraz bardzo niską opłatę za usługę. Pragnę zaznaczyć, że dzień wolny nie ma znaczenia dla prawdziwego prawnika- o czym przekonał mnie Pan Darek osobiście. Ekspresowa pomoc jest również bardzo ważna, co udowodnił prawnik tego portalu. Serdecznie dziękuję i na pewno będę korzystać z Pana pomocy. Polecam gorąco!
Opinie klientów