Google+ Twitter Facebook

Porady Prawne Warszawa Praga Północ

28.05.2014, 11:30:53

Nasza firma świadczy usługi w zakresie udzielania porad prawnych, stałej obsługi prawnej oraz reprezentacji Klientów przed sądami oraz organami administracji publicznej od roku 2006.

Nasza firma świadczy usługi w zakresie udzielania porad prawnych, stałej obsługi prawnej oraz reprezentacji Klientów przed sądami oraz organami administracji publicznej od roku 2006.
 
Od początku naszej działalności jesteśmy związani z Warszawą a dokładnie z dzielnicą Praga Północ. Początkowo siedziba naszej firmy mieściła się przy ul. Targowej 64 a następnie przy ul. Jagiellońskiej 42. Obecnie natomiast zapraszamy do naszego nowo wyremontowanego lokalu przy ul. Jagiellońskiej 52/95a tj. obok Pl. Hallera.
 
Założycielem firmy Porady Prawne jest Dariusz Borys Kostyra – magister prawa, doktorant PAN, twórca m.in. internetowego serwisu porad prawnych LexVin i wielu innych inicjatyw.
 
Usługa porada prawna jest skierowana do wszystkich osób, które chcą uzyskać fachową poradę w swojej sprawie. Porady prawne udzielane są w siedzibie kancelarii w Warszawie lub poza nią w formie pisemnej. W przypadku, gdy z przedstawionej sprawy konieczna będzie szczególna pomoc, wówczas możesz liczyć na szerszą pomoc tj. reprezentacja przed sądem, przygotowanie pisma, umowy, etc.
 
Porady prawne udzielane przez doświadczonych prawników. W każdej poradzie prawnicy zawierają niezbędne minimum informacji pozwalających na zrozumienie przedmiotu sprawy. W przypadku wątpliwości prawnicy udzielają dodatkowych wyjaśnień, na życzenie prawnicy mogą reprezentować Cię w sądzie i wszędzie tam gdzie jest wskazany ich udział.
 
Nasza biuro porad prawnych działa od ponad 8 lat w tym czasie prowadziliśmy setki spraw m.in. o zapłatę, zachowek, spory z deweloperami, odwołanie od decyzji administracyjnych i wiele innych. Nie czekaj umów już dzisiaj wizytę lub zadaj pytanie poprzez internet.
    Twój komentarz
    Opinie klientów